FD9225B24W5-11
| Manufacturer |
Cooltron |
| Manufacturer Product Number |
FD9225B24W5-11 |
Product Description
Description: DC Axial Fan • Frame Size: 92mm • Frame Thickness : 25mm • Voltage : 24 VDC • Bearings : Ball • Connection : Lead Wire: UL Type #24 AWG
| Product Information | | Resources |
Product Attribute
| Attribute Value
| Fan Size | 92x92x25mm |
| Bearing | Dual Ball |
| Voltage | 24 VDC |