FD3010B12W9-71
| Manufacturer |
Cooltron |
| Manufacturer Product Number |
FD3010B12W9-71 |
Product Description
Description: DC Axial Fans • Frame Size: 30mm • Frame Thickness : 10mm • Voltage : 12 VDC • Bearings : Ball • Connection : Lead Wire: UL Type #28 AWG
| Product Information | | Resources |
Product Attribute
| Attribute Value
| Fan Size | 30x30x10mm |
| Bearing | Dual Ball |
| Voltage | 12 VDC |